اخبار

دعوت به همکاری

شرکت کاشی عقیق به منظور تکمیل و ارتقاء نیروی فنی خود از افراد واجد الشرایط زیر دعوت به عمل می آورد:

  • دارنده مدرک معتبر مرتبط با برق، مکانیک، الکترونیک و تاسیسات
  • داشتن حداقل دو سال سابقه کار 

واجدین شرایط می توانند رزومه خود را از طریق فرم مربوطه در قسمت ارتباط با ما ارسال نمایند.

دعوت به همکاری

تولید سایز 120*60

شرکت کاشی عقیق به منظور افزایش رضایت مشتریان و حضور پررنگ تر در بازارهای داخلی و خارجی اقدام به تولید کاشی سایز 120*60 در طرح های متنوعٍ مات، براق و رستیک نموده است. لطفا برای دیدن طرح ها از منوی محصولات سایت دیدن فرمایید.

تولید سایز 120*60

کسب عنوان واحد نمونه صنعت سبز کشور در سال 1398

به یاری پروردگار متعال شرکت کاشی عقیق برای سومین بار موفق به اخذ عنوان واحد نمونه صنعت سبز کشور گردید. ضمن تبریک به مناسبت این انتخاب، این افتخار حاصل تلاش شبانه روزی همه همکاران محترم در صنایع کاشی و سرامیک عقیق می باشد که افتخار دیگری را به کلکسیون افتخارات این مجموعه افزودند.

کسب عنوان واحد نمونه صنعت سبز کشور در سال 1398

چیدمان کاشی

چیدمان کاشی، دارای محیطی کاملا واقعی (Real) است که ایده های مورد نظر چیدمان کاشی و سرامیک با ابعاد، طرح ها و متریال های متفاوت را همانند عکسبرداری از محیط واقعی به کاربر خود ارائه می دهد. یکی از ویژگی های چیدمان کاشی، امکان تغییر بند کشی کاشی و سرامیک، امکان جایگذاری تک کاشی در محیط و ... از دیگر ویژگی های آن می باشد.کارخانه کاشی عقیق این نرم افزار را به منظور رفاه حال مشتریان خود،در سایت قرارداده است.

چیدمان کاشی

بیست و دومین سالگرد تاسیس کارخانجات کاشی عقیق

فرا رسیدن بیست و دومین سالگرد تاسیس شرکت کاشی عقیق را به همه کارکنان عزیز و نمایندگان سختکوش این شرکت تبریک و تهنیت عرض مینماییم و از همکاری همه عزیزان که هر یک به نوبه خود در راستای پیشبرد اهداف و برنامه های شرکت ما را همراهی نمودند صمیمانه کمال تشکر را داریم.

بیست و دومین سالگرد تاسیس کارخانجات کاشی عقیق

موثران و زحمتکشان کار و تلاش

“بنام خداوند کارآفرین
خداوند روزی ده راستین
خدایی که بخششگر و رهنماست
به مهرش دل کارگر آشناست”
 
کار خمیرمایه پیشرفت انسان و منشأ توسعه و تحول جوامع است و به یقین کارگران، پیشگامان این حیات بدیع و نشاط آفرینند.
جایگاه کار در دین مبین اسلام چنان است که پیامبر رحمت و مهربانی دستان یک کارگر را می بوسد و می فرماید: این دستی است که آتش جهنم آن را نمی سوزاند.
کارگران، نیروی محرکه اقتصاد کشورند که با بازوان پر توان خویش، چرخ زندگی را در هر جامعه‌ای به حرکت در می آورند.
گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر ، فرصت مغتنمی است تا با تأسی از فرمایشات گهربار حضرت محمد (ص) و ائمه ی معصومین (ع)، زحمات و تلاش‌های صادقانه و بی‌آلایش کارگران شریف و زحمتکش را ارج نهیم.
خداوند سبحان را شاکریم که در شرکت کارخانجات کاشی عقیق ، جمعی از مردان و زنان با اراده، با اخلاق و پرتلاش گرد هم آمده‌اند تا به عشق آبادانی و بالندگی خانواده بزرگ ایران زمین، با اراده ای پولادین و همتی مضاعف، شبانه روز تلاش کنند تا در این نقطه از ایران پهناور، مسیر تولید و توسعه پایدار کشور هموارتر گردد.
لذا ضمن سپاسگزاری از زحمات بی دریغشان، دست یکایک همکاران ارجمندم را به مهر می فشارم و امیدوارم هم‌دوش هم، در سال جدید در پرتو همراهی و همدلی، شاهد رشد و توسعه بیش از پیش شرکت معظم کارخانجات کاشی عقیق باشیم.

 

 
ارادتمندتان                 
علی شریف فرد             
مدیرعامل شرکت کارخانجات کاشی عقیق

موثران و زحمتکشان کار و تلاش

24امین سالروز تاسیس شرکت کاشی عقیق

به خواست خداوند
بیستم مهرماه گرامی داشت تأسیس "شرکت کارخانجات کاشی عقیق” را خدمت این خانواده بزرگ تبریک و تحیت عرض می‌نمایم.
بی شک “عقیق” با در اختیار داشتن سرمایه‌های توسعه طلب بالاخص بهره‌مندی از نیروهای انسانی پیش قدم و حاذق، می‌تواند برای استمرار و کمال قابلیت‌های خود در عرصه‌های ملی و بین المللی حضوری فعال داشته باشد.
اینجانب لازم است در آستانه بیست و چهارمین سال تأسیس شرکت، مراتب امتنان و حق شناسی خود را خدمت همه همکاران محترم ابراز داشته؛ سعادت، بهروزی و سلامتی شما عزیزان را از خداوند متعال خواهان باشم. امیدوارم با همت گماری مضاعف و با همدلی و وفاق، ضمن تحقق چشم‌انداز شرکت، در رسیدن به اهداف عالیه جامعه صنعت کاشی و سرامیک کشور عزیزمان موفق باشیم. امید است شرکت کارخانجات کاشی عقیق، صده خود را توسط نسل‌های بعدی جشن گرفته و مثل گذشته، مصمم رو به جلو قدم بردارد.
طبعاً دستیابی به این اهداف مستلزم فراهم نمودن سازوکارهای لازم از قبیل افزایش قابلیت‌ها، تطابق با استانداردهای جهانی و استفاده بهینه از فناوری‌های پیشرفته و مهمتر از همه اعمال مدیریت متعهدانه، هوشمند و بروز است.
باشد که به بلندای نام شریف وطن، روزگارانی درخشان همچون تاریخ گوهرنشان وطن برای کاشی عقیق رقم بزنیم.


بیست مهر 1401
علی شریف فرد
مدیرعامل شرکت کارخانجات کاشی عقیق

24امین سالروز تاسیس شرکت کاشی عقیق