اخبار

دعوت به همکاری

شرکت کاشی عقیق به منظور تکمیل و ارتقاء نیروی فنی خود از افراد واجد الشرایط زیر دعوت به عمل می آورد:

  • دارنده مدرک معتبر مرتبط با برق، مکانیک، الکترونیک و تاسیسات
  • داشتن حداقل دو سال سابقه کار 

واجدین شرایط می توانند رزومه خود را از طریق فرم مربوطه در قسمت ارتباط با ما ارسال نمایند.

دعوت به همکاری

تولید سایز 120*60

شرکت کاشی عقیق به منظور افزایش رضایت مشتریان و حضور پررنگ تر در بازارهای داخلی و خارجی اقدام به تولید کاشی سایز 120*60 در طرح های متنوعٍ مات، براق و رستیک نموده است. لطفا برای دیدن طرح ها از منوی محصولات سایت دیدن فرمایید.

تولید سایز 120*60

کسب عنوان واحد نمونه صنعت سبز کشور در سال 1398

به یاری پروردگار متعال شرکت کاشی عقیق برای سومین بار موفق به اخذ عنوان واحد نمونه صنعت سبز کشور گردید. ضمن تبریک به مناسبت این انتخاب، این افتخار حاصل تلاش شبانه روزی همه همکاران محترم در صنایع کاشی و سرامیک عقیق می باشد که افتخار دیگری را به کلکسیون افتخارات این مجموعه افزودند.

کسب عنوان واحد نمونه صنعت سبز کشور در سال 1398

چیدمان کاشی

چیدمان کاشی، دارای محیطی کاملا واقعی (Real) است که ایده های مورد نظر چیدمان کاشی و سرامیک با ابعاد، طرح ها و متریال های متفاوت را همانند عکسبرداری از محیط واقعی به کاربر خود ارائه می دهد. یکی از ویژگی های چیدمان کاشی، امکان تغییر بند کشی کاشی و سرامیک، امکان جایگذاری تک کاشی در محیط و ... از دیگر ویژگی های آن می باشد.کارخانه کاشی عقیق این نرم افزار را به منظور رفاه حال مشتریان خود،در سایت قرارداده است.

چیدمان کاشی

بیست و دومین سالگرد تاسیس کارخانجات کاشی عقیق

فرا رسیدن بیست و دومین سالگرد تاسیس شرکت کاشی عقیق را به همه کارکنان عزیز و نمایندگان سختکوش این شرکت تبریک و تهنیت عرض مینماییم و از همکاری همه عزیزان که هر یک به نوبه خود در راستای پیشبرد اهداف و برنامه های شرکت ما را همراهی نمودند صمیمانه کمال تشکر را داریم.

بیست و دومین سالگرد تاسیس کارخانجات کاشی عقیق